Apartament Żółty Parasol Gdańsk Wrzeszcz

Apartament Żółty Parasol Gdańsk Wrzeszcz – lokalizacja

Apartament Żółty Parasol Gdańsk Wrzeszcz jest pięknym mieszkaniem na 2 piętrze bloku mieszkalnego. Otaczające blok osiedle jest ciche i spokojne. W odległości 4 kilometrów jest plaża w Brzeźnie oraz Molo Brzeźno. Tam również jest park miejski im. Ronalda Reagana. Idealna lokalizacja na wycieczki rowerowe. Apartament jest oddalony o 6 kilometrów od Gdańskiej Starówki – centrum Gdańska. Natomiast niezwykle blisko jest stadion Energa Gdańsk oraz Międzynarodowe Targi Amber Expo, zaledwie kilkanaście minut pieszo, około 1,5 kilometra!

Apartament Żółty Parasol Gdańsk Wrzeszcz – informacje podstawowe

Apartament Żółty Parasol Gdańsk Wrzeszcz to sypialnia zamykana i pokój dzienny wraz z kuchnią i łazienką. W pokoju dziennym do dyspozycji jest TV LED 40″, Balkon z widokiem na osiedle z dużą ilością zieleni, stół jadalny dla 4 osób i 2 osobowa kanapa rozkładana. W sypialni natomiast jest 2 osobowa wersalka rozkładana oraz komoda. W całym mieszkaniu dostępny jest bezprzewodowy Internet WiFi. W łazience jest prysznic.

Apartament Żółty Parasol Gdańsk Wrzeszcz – galeria zdjęć

Kliknij jedną z poniższych miniatur.

Apartament Żółty Parasol Gdańsk Wrzeszcz – rezerwacja

Rezerwacja online przez poniższy kalendarz, zacznij od przycisku rezerwuj by bez zobowiązań zobaczyć cenę za pobyt!roomadmin.pl – zarządzanie pokojami

Apartament Żółty Parasol Gdańsk Wrzeszcz – mapka

 


Oceń swój pobyt!

avatar