Apartament Zakopane Centrum – GOŚCINNY max. 6 osób

Apartament Zakopane Centrum GOŚCINNY – lokalizacja

Apartament Zakopane Centrum Gościnny mieści się w budynku przy ul. Droga Na Bystre, tuż obok słynnego Ronda Kuźnickiego, skąd odjeżdża komunikacja miejska do Kuźnic. Idealna lokalizacja dla pieszych turystów, 1,1 km od Krupówek oraz 1 km od Kuźnic. Do najbliższego wyciągu jest 750 metrów – Wyciąg Narciarski NOSAL. Świetnym atutem jest kilka pobliskich sklepów, restauracji oraz kawiarni.

Apartament Zakopane Centrum GOŚCINNY – wyposażenie

Apartament Zakopane Centrum Gościnny składa się z sypialni z dwoma wygodnymi rozkładanymi kanapami z TV. W pokoju dziennym jest wygodna sofa rozkładana oraz TV. Aneks kuchenny zawiera:

  • lodówkę
  • mikrofalówkę
  • czajnik elektryczny
  • płytę grzewczą
  • zastawę kuchenną

W pokoju dziennym jest też stół jadalny

Apartament Zakopane Centrum GOŚCINNY – dodatkowe informacje

W apartamencie Gościnny jest bezpłatna karta tatrzańska uprawniająca do korzystania z wielu atrakcji na Podhalu z korzystnym rabatem dla 5 osób. W całym mieszkaniu jest bezpłatne wifi. 2 telewizory z podstawowym bezpłatnym pakietem cyfrowej telewizji naziemnej.

Apartament Zakopane Centrum GOŚCINNY – galeria zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii – wystarczy kliknąć jedną z miniatur

Apartament Zakopane Centrum GOŚCINNY – rezerwacje

W celu rezerwacji należy kliknąć przycisk REZERWUJ w poniższym kalendarzu dostępności a następnie wypełnić formularz rezerwacyjnyzarządzanie apartamentami – roomadmin.pl
 

Apartament Zakopane Centrum GOŚCINNY – mapka