Apartament Chorzów Centrum POMORSKA

Apartament Chorzów Centrum POMORSKA – lokalizacja

Apartament Chorzów Centrum Pomorska

Apartament Chorzów Centrum Pomorska

Apartament Chorzów Centrum POMORSKA to dwu pokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką w Centrum Chorzowa. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od mieszkania znajduje się Centrum Medyczne Silesia Clinic. Ok 800 metrów jest do centrum miasta, ul. Wolności prowadzącej na Rynek w Chorzowie. W ciągu 15 minut spacerem można dojść do Parku Róż a Planetarium Śląskie jest w odległości 4,3km!

Apartament Chorzów Centrum POMORSKA – wyposażenie

W sypialni znajduje się łoże małżeńskie dla dwóch osób, garderoba z możliwością powieszenia ubrań a w pokoju dziennym jest nowa sofa rozkładana. Przedpokój został niedawno wyremontowany, ma podłogę wyłożoną kafelkami ceramicznymi w imitacji drewna. W przedpokoju jest podświetlane lustro.

Mieszkanie ma kompletną kuchnię po generalnym remoncie. Podłoga wyłożona jest kafelkami gresowymi. Meble w kolorze białym z samo domykającymi frontami. Metalowy zlewozmywak z polerowanej stali. Lodówka z zamrażalnikiem. W kuchni na wyposażeniu są jeszcze:

  • płyta grzewcza gazowa z taflą szkła czarnego
  • zmywarka do naczyń
  • sztućce
  • talerze
  • garnki
  • szkło
  • czajnik elektryczny

 

Apartamenty Chorzów Centrum POMORSKA – informacje dodatkowe

W mieszkaniu jest bezpłatne wifi – internet bezprzewodowy i nie limitowany. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking miejski.

Galeria zdjęć:

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, wystarczy kliknąć jedną z miniatur.

Rezerwacja apartamentu:

Aby sprawdzić dostępność wystarczy wpisać datę swojego przyjazdu, datę wyjazdu oraz ilość osób, dla których mieszkanie będzie zarezerwowane (liczba osób korzystających nie może być wyższa niż zadeklarowana w rezerwacji). Następnie klikamy „sprawdź dostępność”. Można także użyć poniższego kalendarza dostępności, klikając „rezerwuj”. Nasza strona korzysta z szyfrowania SSL, mogą Państwo bezpiecznie podać numery swojej karty lub skorzystać z opcji przelewu. Kaucja na czas trwania pobytu wynosi 500 zł.zarządzanie apartamentami – roomadmin.pl

Chorzów Centrum POMORSKA – mapka

Poniższa mapka przedstawia trasę pieszą z mieszkania do centrum głównej ulicy Wolności.


Firma Sprzątająca

Dodatki Chorzów Centrum POMORSKA – inne

Posiadamy apartamenty w Zakopanem oraz Gdańsku

Oceń swój pobyt!

avatar